Klaster BEM
Nowoczesne technologie!
Bezpieczeństwo i niezawodność!
Łączymy ze światem!

Kurs Python

Zapraszamy w semestrze letnim 2012 (marzec-czerwiec) na kurs z podstaw programowania, które przedstawiane będą w języku Python - "Kurs Python dla początkujących II". Kurs jest kontynuacją szkolenia "Kurs Python dla początkujących".

 • Termin: marzec 2012 - czerwiec 2012, rozpoczęcie kursu 5 marca 2012. Zajęcia odbywają się co tydzień, w poniedziałki, godz. 9:15 - 11:00.
 • Miejsce: PWr, bud. C-3, s. 127L.
 • Prowadzący: Sebastian Szkoda, WCSS.

Szkolenie odbywa się w laboratorium wyposażonym w komputery. Uczestnicy szkolenia mogą przynieść własne laptopy. Zajęcia maja formę wykładu praktycznego (hands-on).

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt mailowy z prowadzącym.

AK, 2012-03-01
 • Rozpoczął się 9. nabór do programu SHAPE

  Zachęcamy do składania aplikacji przedstawicieli sektora MŚP, zainteresowanych wykorzystaniem komputerów dużej mocy (HPC).

 • Konferencja: AZON - cyfrowe partnerstwo dla nauki

  Zapraszamy na konferencję poświęconą Atlasowi Zasobów Otwartej Nauki - platformie, której celem jest poprawa dostępności i zwiększenie jakości zasobów naukowych oraz ułatwienie ich ponownego wykorzystywania.

 • 19. nabór wniosków o granty PRACE

  Kolejny raz można ubiegać się o dostęp do bezpłatnej mocy obliczeniowej na największych europejskich systemach HPC. W ramach naboru udostępniono specjalną ścieżkę aplikacyjną dla przedsiębiorców (Industry Track).