Pożegnanie SUN1000
Nowoczesne technologie!
Klaster BEM
Łączymy ze światem!

SVN - repozytorium z systemem kontroli wersji

System kontroli wersji oparty został  o oprogramowanie Subversion SVN. Subversion zarządza plikami, katalogami i zmianami wprowadzanymi w miarę upływu czasu. To pozwala na odzyskanie starszej wersji twoich danych lub przeglądnięcie historii zmian na plikach.

Subversion może działać przez sieć, która umożliwia wykorzystanie go przez różne platformy. Na pewnym poziomie pozwala rożnym osobom współpracować, modyfikować i zarządzać tym samym zestawem danych. Ponieważ zmiany są wersjonowane, użytkownik ma pewność, że źle wprowadzone dane mogą zawsze być cofnięte do prawidłowej wersji.

Subversion może być wykorzystany do dowolnego zbioru plików. SVN jest wolnym i otwartym oprogramowaniem na licencji Apache.

Każdą osobę, która chce otrzymać dostęp do repozytorium SVN by móc utrzymywać swoj dane (w szczególności aplikacje i dokumenty) prosimy o kontakt na adres e-mail: admin@wcss.pl.

  • WCSS na antenie Radia LUZ

    Zapraszamy do słuchania cotygodniowych 10-minutowych audycji na temat cyberbezpieczeństwa w Akademickim Radiu LUZ (91,6 FM).

  • Dostęp do sieci Internet w PWr - zmiana serwerów nazw (DNS)

    Administratorzy Wrocławskiej Akademickiej Sieci Komputerowej przygotowują w nocy z 5 na 6 grudnia 2021 r. zmianę działania serwerów nazw (DNS) wykorzystywanych w całej naszej sieci akademickiej, więc również przez społeczność Politechniki Wrocławskiej. Wprowadzane przez administratorów zmiany mogą mieć wpływ na poprawną pracę Państwa komputerów stacjonarnych. Dlatego też prosimy o zapoznanie się z poniższą treścią komunikatu. Został on przedstawiony w formie pytań i odpowiedzi.

  • Obradowała Rada Użytkowników WASK

    Plany rozbudowy sieci oraz zasobów KDM, udział w projektach badawczo-rozwojowych, współpraca w zakresie cyberbezpieczeństwa i rada naukowa to tematy omówione podczas posiedzenia Rady Użytkowników Wrocławskiej Akademickiej Sieci Komputerowej (RU WASK), które odbyło się we wtorek, 21 września 2021 r.