Pożegnanie SUN1000
Nowoczesne technologie!
Klaster BEM
Łączymy ze światem!

Pomoc - zapomniane haslo

Komunikat "Dla podanego konta nie podano adresu do wysłania hasła!" sygnalizuje że dla podanego konta pocztowego nie podano adresu alternatywnego.
System przypominania haseł oparty jest o wysyłanie wygenerowanego hasła na adres wcześniej podany przez użytkownika.
Procedura wprowadzenia alternatywnego adresu email na który będzie wysyłane hasło uzależniona jest od przynależności użytkownika do jednej z poniższych grup.

 1. Pracownicy uczelni powinni zalogować się na swoje konto używając adresu https://e.pwr.edu.pl. Nastepnie należy przejść do zakładki "Opcje" (lewy, dolny róg) i wybrać opcję "Zmień hasło". Po prawej stronie ekranu pojawi się pole "Przypominanie hasła:" gdzie konieczne jest wpisanie adresu pocztowego na innym serwerze. Adres ten będzie pamiętany w bazie danych systemu pocztowego i będzie wykorzystywany tylko do przesłania hasła.
  W przypadku gdy nie mamy możliwości zalogowania się aby dokonać wpisu należy skontaktować się z administratorem jednostki.
 2. Użytkownicy zewnętrzni powinni zalogować się na swoje konto używając stosownego adresu strony pocztowej. Następnie należy przejść do zakładki "Opcje" (lewy, dolny róg) i wybrać opcję "Zmień hasło". Po prawej stronie ekranu pojawi się pole "Przypominanie hasła:" gdzie konieczne jest wpisanie adresu pocztowego na innym serwerze. Adres ten będzie pamiętany w bazie danych systemu pocztowego i będzie wykorzystywany tylko do przesłania hasła.
  W przypadku gdy nie mamy możliwości zalogowania się aby dokonać wpisu należy skontaktować się z administratorem domeny.
 3. Studenci powinni wypełnić formularz aktywacyjny w którym konieczne jest podanie adresu alternatywnego.
 • Usługi WCSS z certyfikatem

  Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe otrzymało znak jakości Polska Chmura, potwierdzający najwyższy poziom i bezpieczeństwo świadczonych usług.

 • Fałszywe maile

  Przestrzegamy przed kampaniami informacyjnymi i phisingowymi, których celem jest weryfikacja bezpieczeństwa Państwa systemów komputerowych (a w rzeczywistości wykradnięcie lub zaszyfrowanie Państwa danych).

 • Fałszywe maile

  Przestrzegamy przed kampaniami informacyjnymi i phisingowymi, których celem jest weryfikacja bezpieczeństwa Państwa systemów komputerowych (a w rzeczywistości wykradnięcie lub zaszyfrowanie Państwa danych).