Klaster BEM
Nowoczesne technologie!
Bezpieczeństwo i niezawodność!
Łączymy ze światem!

Polish Data Center Association

Konsorcjum Polish Data Center Association (PDCA) powstało 12 września 2016 r. Jest to  pierwsza w Polsce organizacja skupiająca ośrodki przetwarzania danych. Celem Polish Data Center Association jest promocja idei bezpiecznego przechowywania informacji oraz zachęcanie polskich firm i instytucji państwowych do rozwoju z wykorzystaniem usług profesjonalnego przetwarzania danych. Konsorcjum zajmuje się również  budowaniem pozytywnego wizerunku sektora usług związanych z przetwarzaniem danych oraz podejmuje działania edukacyjne w obszarach tematycznych takich jak chmura obliczeniowa, ochrona danych czy cyberbezpieczeństwo. PDCA udziela także wsparcia dla projektów ustaw, które będą mogły mieć realny wpływ na sektor usług data center w Polsce.

PDCA zrzesza 13 największe polskie centra danych, w tym WCSS.

Strona internetowa:

www.polskiedc.org

Kontakt:

mateusz.tykierko@wcss.pl

  • Usługi WCSS z certyfikatem

    Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe otrzymało znak jakości Polska Chmura, potwierdzający najwyższy poziom i bezpieczeństwo świadczonych usług.

  • Człowiek WCSS w Radzie do Spraw Cyfryzacji

    Dr inż. Mateusz Tykierko, zastępca dyrektora Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego, został powołany przez Ministra Cyfryzacji do Rady do Spraw Cyfryzacji.

  • Warsztaty Cyfronet & NVIDIA OpenACC Bootcamp

    Do 15 kwietnia trwają zapisy na warsztaty „Cyfronet & NVIDIA OpenACC Bootcamp" organizowane przez ACK Cyfronet AGH wraz z firmą NVIDIA w dniach 29–30 kwietnia 2021.

Zamówienia Publiczne

Więcej ...