Klaster BEM
Nowoczesne technologie!
Bezpieczeństwo i niezawodność!
Łączymy ze światem!

Samodzielna zmiana hasła pocztowego

Zwiększając komfort korzystania z poczty elektronicznej informujemy, że dołączyliśmy opcję odnowienia zapomnianego hasła. Metoda odnowienia hasła opiera się o ustawienie oraz wysłanie nowego hasła na Państwa inne konto pocztowe.

Inicjowanie usługi.

Zainicjowanie usługi wymaga zalogowania się na swoje konto pocztowe przy użyciu strony http://e.pwr.wroc.pl oraz posiadania adresu na innym serwerze pocztowym do którego znamy hasło.
W kolejnym kroku musimy przejść do zakładki "Opcje" (lewy, dolny róg) i wybrać opcję "Zmień hasło". Po prawej stronie ekranu pojawi się pole "Przypominanie hasła:" gdzie konieczne jest wpisanie adresu pocztowego na innym serwerze. Adres ten będzie pamiętany w bazie danych systemu pocztowego i będzie wykorzystywany do zmiany hasła.

Zmiana hasła

Link do zmiany zapomnianego hasła znajduje się w prawym górnym rogu strony http://e.pwr.wroc.pl . Link ten przekierowuj na stronę, która w kolejnych krokach pozwoli na zmianę hasła. Otrzymywane wskazówki pozwolą na szybkie przywrócenie dostępu do poczty (bez konieczności szukania administratora jednostki).

 

IT, 2012-08-24
  • Rozpoczął się 9. nabór do programu SHAPE

    Zachęcamy do składania aplikacji przedstawicieli sektora MŚP, zainteresowanych wykorzystaniem komputerów dużej mocy (HPC).

  • Konferencja: AZON - cyfrowe partnerstwo dla nauki

    Zapraszamy na konferencję poświęconą Atlasowi Zasobów Otwartej Nauki - platformie, której celem jest poprawa dostępności i zwiększenie jakości zasobów naukowych oraz ułatwienie ich ponownego wykorzystywania.

  • 19. nabór wniosków o granty PRACE

    Kolejny raz można ubiegać się o dostęp do bezpłatnej mocy obliczeniowej na największych europejskich systemach HPC. W ramach naboru udostępniono specjalną ścieżkę aplikacyjną dla przedsiębiorców (Industry Track).